Zarobki w grze FIFA | Z4Y.pl Zone4You - Strefa dla Ciebie

Panel

Zarejestruj

Gorące tematy:

Bossy m1 - występowanie Autor: Perwersyjny Temat: Bossy m1 - występowanie Opublikowano:
[Tut]Opis dropu z Kufrów Autor: Bambos Temat: [Tut]Opis dropu z Kufrów Opublikowano:
Fotowoltaika Autor: Leigh49 Temat: Fotowoltaika Opublikowano:
Prezent dla faceta Autor: pogodna Temat: Prezent dla faceta Opublikowano:
Borelioza Autor: doraton2 Temat: Borelioza Opublikowano:

Zawartość

Forum
Gry Inne
FIFA
Zarobki w grze FIFA

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.Zarobki w grze FIFA

Temat rozpoczęty przez Perwersyjny,

#fifa #zarobki #gra
Avatar użytkownika Perwersyjny Perwersyjny Były Moderator Posty: 2381
Brązowa paczka

Być może zetknąłeś się wcześniej z metodą brązowej paczki. Głosi ona, że opłaca się kupić najtańszą, brązową paczkę, gdyż sprzedanie jej całej zawartości może przynieść kilkukrotny zysk. Teoretycznie jest to możliwe, ale tylko w przypadku, gdy trafisz na naprawdę użyteczne karty treningu, kondycji czy menadżera.

Kupno paczek jakiegokolwiek koloru to jednak ruletka - zazwyczaj trafiamy tam na słabszych piłkarzy i karty nie cieszące się zbyt dużym zainteresowaniem na rynku.Jakich piłkarzy kupować?

Na początku warto inwestować w młode talenty o dużym potencjale. Są to piłkarze solidni, relatywnie tani i bardzo często zwiększający szybko swoją wartość. Jak w przypadku kupna jakiejkolwiek karty, tak i tutaj porównuj zawsze dostępne oferty na rynku. Bardzo łatwo jest przepłacić podczas kierowania się emocjami. Uzbrój się także w cierpliwość i staraj się kupować karty licytując, niż decydując się na natychmiastowe kupno.Rozgrywanie meczy

Handlowanie kartami to nie wszystko, jeśli chodzi o zarabianie monet. Przede wszystkim rozgrywaj możliwie jak najwięcej spotkań, gdyż to mecze są podstawowym źródłem twoich przychodów. Oczywiście najlepsi gracze będą zarabiać głównie na wygrywaniu turniejów, ale dla tych, którym idzie nieco gorzej, jest jeszcze nieco nadziei.

Jakakolwiek, nawet najbardziej dotkliwa porażka nie sprawi, że wyjdziesz na meczu stratny. Za każdym razem otrzymasz jakąś kwotę, ale nawet jeśli idzie ci gorzej, staraj się grać czysto, nie zbierać kartek i wykonywać strzały. Każdy z tych aspektów jest brany pod uwagę w twojej ogólnej ocenie na koniec meczu i ma wpływ na ilość monet, które otrzymasz.

Wygrana w turniejach przynosi również inne nagrody, na przykład złote paczki podarunkowe. Ich zawartość możesz później z powodzeniem sprzedać i cieszyć się relatywnie łatwym pieniądzem.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Zamknięty

Ten wątek jest zamknięty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.